Вирішили
автоматизувати бізнес?
Спочатку прочитайте ось це
Автоматизація - слово, яке останнім часом ми чуємо звідусіль: починаючи від менеджерів та аж до Слугів Народу.

І кожен трактує по-своєму. Хтось покладає надії на покращення, а хтось боїться змін, які можуть статися.

Як правило, автоматизацію впроваджують власники бізнесу, які хочуть бачити рентабельність своєї компанії, виміряти ефективність своїх працівників, мати можливість масштабуватися та зростати
Бажання розвантажити співробітників, які можливо тонуть в рутинній роботі, дати можливість зростати та розвиватись.

І як правило, підлеглі не завжди в захваті від подібних впроваджень, бо все нове лякає, порушує спокійне буденне життя та звички, від яких так не хочеться відмовлятися. На жаль, співробітники не розуміючи мети та місії компанії, влаштовують саботаж, починають шукати недоліки в системі і вони їх знаходять, бо немає ідеальної системи, ідеал та зручність у кожного свої. Шукачі недоліків починають масово доносити свої враження у яскравих тонах до власника, погрожуючи масовим звільненням, якщо той не залишить все як є та відмовиться від затії автоматизації.
Тому дуже важливо мати в команді людину, яка би дійсно чітко розуміла для чого робиться автоматизація, які перспективи вона дає для кожного особисто, як в фінансовому плані так і в моральному. Людина, яка може донести мету впровадження та місію компанії до персоналу, та яка розділяє погляди власника і користується авторитетом в колективі.
Зі стартом кожного нового проекту ми надаємо рекомендації завчасно готувати персонал морально, впровадити систему матеріально та нематеріально мотивації
Премія керівнику відділа за успішне завершення навчання та тестування
Впровадження простих KPI співробітникам за роботу в CRM: за кількість створених завдань в CRM, відправлення email з CRM і т.д.
Корпоративний бонус відділу за успішне завершення навчання та тестування
Пропозиція певним співробітникам кар'єрного росту після досягнення необхідних показників в CRM
Персоналізація робочого місця в CRM

Видача сертифікату про підвищення кваліфікації

Запровадження геймифікації в перехідному періоді
Успішність завершення проекту залежить від того, наскільки персонал готовий прийняти зміни та розвиватися разом з компанією.
Автор
Руслана Побережна
Made on
Tilda